Birthday Club


 

First off, we at Q95FM want to thank each and everyone of you in the community for participating in our Birthday Club Contests!

If you don’t get the Dairy Queen cake, be sure to participate on some of our other contests here and on the radio to win more prizes!

Be sure to check out our GIVE-AWAY each month and enter every chance you get to win!!

Congrats to all our listeners who win:)

 

 

  • June 21- Gavin Williams of Garrett
  • June 20- Clayton Rogers of McDowell
  • June 19- Phillip Sexton of Paintsville
  • June 18- Shelby Lemaster of Staffordsville
  • June 15- Charlene Ratliff of Hueysville
  • June 14- Bertha Mitchell of Prestonsburg
  • June 13- Tanie Mullins of Weeksbury
  • June 12- Ryan Smith of Stanville
  • June 11- Joanna Hammons of Louisa
  • June 8- David Newcomb of Pikeville
  • June 7- Dalton Caudill of Salyersville
  • June 6- Stetson Stephens of Langley
  • June 5- Ethan Lance of McDowell
  • June 4- Hunter Gage Sammons of Garret
  • June 1- Kelsey Hale of Hueysville
  • May 31- Carla Sublett of Paintsville
  • May 30- Robert Bradford of David
  • May 29- DJ Marsillett of Prestonsburg
  • May 25- Tyler Paige of Prestonsburg
  • May 24- Kylierae Owsley of Prestonsburg (picked up)
  • May 23- Denny Justice of Melvin
  • May 22- Melinda Mitchell of East Point
  • May 21- Scott Keense of Prestonsburg (picked up)
  • May 18- Kayley Prater of Hueysville
  • May 17- Evelyn Jackson of Hueysville
  • May 16- Summer Ousley of Prestonsburg
  • May 15- Railey Newsome of Hi Hat
  • May 14- Bo Justice of Melvin
  • May 11- Brantley Richardson of Prestonsburg

Reel 2 Reel


Reel 2 Reel winners can pick up two (2) movie passes to the Mayo Plaza Movies in Paintsville, Kentucky, Monday through Friday from 9am to 4pm. Tickets are valid for two weeks after winner is announced.

 

 

  • June 21- Tammy Newsome of Paintsville
  • June 20- Ian Collins of Harold
  • June 19- Ashley Blanton of Paintsville
  • June 18- Jessica Patrick of Prestonsburg
  • June 15- Michael Salyers of Paintsville
  • June 14- Rachael Wright of Martin
  • June 13- Laura Ousley of Prestonsburg
  • June 12- Eric Pine of Auxier
  • June 11- Alison Lovely of Harold
  • June 8- Rachel Wallen of Eastern
  • June 7- Austin Young of Prestonsburg
  • June 6- Dale Hughes of Martin
  • June 5- Lora Halbert of Dema
  • June 4- Anzia Childress of Langley
  • June 1- Christian Conley of Van Lear
  • May 31- Jerrlissa Randolph of Martin
  • May 30- No Winner
  • May 29- Felicia Craft of Thelma
  • May 25- Jeromey Workman of Van Lear
  • May 24- No Winner
  • May 23- No Winner
  • May 22- Nathan Jarrell of Prestonsburg (picked up)
  • May 21- No Winner
  • May 18- Andrea Pelphrey of Thelma
  • May 17- Michelle Robbins of Salyersville (picked up)
  • May 16- No Winner
  • May 15- No Winner
  • May 14- Sabrina Howard of Langley
  • May 11- Andrea Little of Blue River